Nemzetközi foci bajnokok ligája

Nem csak a Fradi kapott hatalmas gólt nemzetközi kupameccsen

dac1904.sk
dac1904.sk

A Ferencváros 2-1-re kikapott szerdán a Slovan Bratislava elleni Bajnokok Ligája-selejtezőben, de ha elvonatkoztatunk attól, hogy magyar csapat kapta, a második pozsonyi találat egészen szenzációsra sikerült.

A Ferencváros hazai pályán kikapott a Slovan Bratislavától
Zachariassen góljával még a zöld-fehérek szereztek vezetést, de a hajrá a pozsonyiaké volt.

Szerdán azonban nem csak a Groupama Aréna közönsége láthatott parádés gólt. A Dunaszerdahely már nyolc perc alatt betalált, ráadásul Nikola Krstovics ollózva lőtt a feröeri Vikingur kapujába. A hajrában aztán Andrejs Ciganiks is lőtt egy hatalmas gólt a jobb fölsőbe – igaz, itt a szerencsétlenkedő skandinávok is besegítettek kicsit.

A BL-ben is jutott egy látványos gól a Maccabi Haifának köszönhetően. Az izraeli első meccsen vezetett már az Olympiakosz 1-0-ra, amikor a 93. percben minden mindegy alapon nyomott a hazai együttes. Dolev Haziza ekkor próbálkozott egy beadással, ami elakadt az első védőben, erre kapásból, félfordulatból kapura lőtte a lepattanót. A kapus feje fölött hullott be a hosszú alsóba a labda, ezzel lett 1-1 a végeredmény.