Nemzetközi foci bajnokok ligája

Négy nap alatt kiverekedte magát a BL-ből az Arsenal

Oli SCARFF / AFP

Sorozatban aratott négy győzelme után úgy tűnt, megcsípheti a Premier League 4. helyét az Arsenal labdarúgócsapata, amely azonban múlt csütörtökön 3-20-ra kikapott a szintén Bajnokok Ligája-pozícióért hajtó Tottenhamtől, majd hétfőn elvérzett a Newcastle otthonában is.

A MU új menedzserre elárulta, mi a terve Cristiano Ronaldóval
Erik ten Hag szeretné megtartani a portugál klasszist.

A hazaiak az 55. percben szereztek vezetést, amikor Joelinton balról adott középre, Callum Wilson ziccerben volt, de a labda végül Ben White lábáról került a saját kapujába (1-0). A 2-0-s győzelmet a 85. percben Bruno Guimaraes állította be.

Egy fordulóval a bajnokság befejezése előtt így a Manchester City, a Liverpool és a Chelsea BL-indulása már biztos, a negyedik pozícióért a 68 pontos Tottenham áll jobban a 66 pontos Arsenallal szemben.

Vasárnap a Tottenham az utolsó helyen álló Norwich otthonában lép pályára, míg az Arsenal a kiesés elől menekülő Evertont fogadja.