Hátrányból fordított, behúzta elmaradt meccsét a Liverpool

Paul ELLIS / AFP

A Liverpool korán hátrányba került, ám fordítani tudott és 2-1-re nyert az Aston Villa vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójából keddre halasztott mérkőzésen.

A Manchester City fontos bejelentést tett Erling Haaland kapcsán
Egyetlen lépés van hátra az átigazoláshoz.

A hazaiak a 3. percben szereztek vezetést, amikor Douglas Luiz fejesét a liverpooli kapus védte, a kipattanóra azonban a Villa játékosa érkezett (1-0).

Nem sokat kellett várni az egyenlítésre, Joel Matip a 6. percben közelről talált be (1-1).

A győztes gólt végül a 65. percben Sadio Mané csúsztatta fejjel a bal sarokba (1-2).

A Liverpool így pontszámban beérte az éllovas Manchester Cityt, Pep Guardiola címvédő tanítványai viszont szerdán visszaállíthatják a különbséget, amennyiben legyőzik a Wolverhamptont a 33. fordulóból elhalasztott találkozón.