Jose Breton / NurPhoto / NurPhoto via AFP

Csodálatos kapásgóllal csikarta ki a győzelmet a Barcelona a 90+4. percben

A Barcelona Jordi Alba ráadásban szerzett góljával nyert a Betis otthonában.

A meccs úgy indult, hogy a Barcelona tagjai díszsorfalat álltak a Király Kupát megnyerő Betis focistáinak.

A fontos események az utolsó negyedórában történtek, az első gólt a Barca szerezte, méghozzá az egy perccel becserélése után egy megpattanó lövésből betaláló Ansu Fati révén.

Nem sokáig állt 0-1 az eredményjelzőn, a Betis a korábbi Barca-játékos, Bartra fejesével egyenlített.

Amikor úgy tűnt, 1-1 lesz a vége, a 90+4. percben Dani Alves beadása után Jordi Alba egy csodálatos kapáslövéssel megszerezte a katalánok győztes gólját.

A győzelemmel a Barcelona kvalifikálta magát a Bajnokok Ligája csoportkörébe, mivel már biztosan az első négyben végez.