Elsült Angelino lába, előnyt szerzett a Leipzig az Európa Liga-elődöntőben

JAN WOITAS / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP

Nem játszott jól, de így is sikerült megnyernie a Rangers elleni hazai mérkőzését az RB Leipzig labdarúgócsapatának, amely így előnyről várhatja a folytatást az Európa Liga elődöntőjében.

Bombagólra bombagól a válasz, Ronaldo megmentette a MU-t
Csak döntetlenre futotta a Chelsea erejéből az Old Traffordon.

A harmatgyenge első félidőt követően a Rangers kezdte jobban a második játékrészt, a 49. percben Kent éles szögből nem találta el a kaput.

Válaszul az 53. percben Nkunku kínálta meg McGregort, de a 16 méteres lövés nem okozott gondot a kapusnak. A francia válogatott támadó a 70. percben az üres kaput sem találta el, a 85. percben pedig ismét McGregor villant, amikor Adams löketét kitolta a léc alól.

A szögletet követően azonban már ő sem segíthetett, a röviden kifejelt labdát Angelino 16 méterről, kapásból vágta a jobb alsó sarokba (1-0).

A másik elődöntőben is német siker született, a Frankfurt már az első percben vezetést szerzett Knauff révén a West Ham vendégeként Londonban, ahol ugyan Antonio egyenlített, végül Kamada találatával az Eintracht győzött 2-1-re.