Csak kapufákig jutott a Real Ancelotti jubileumi meccsén

JOSE JORDAN / AFP

0-0-s döntetlent játszott a spanyol bajnokságot vezető Real Madrid a Villarreallal a La Liga 24. fordulójában.

Az első félidőben a Villarreal bosszankodhatott, amikor Danjuma a kapufát találta el, a második felvonásban viszont a Real volt veszélyesebb.

Bale löketét a mezőny legjobbjának megválasztott Rulli tolta a lécre, majd a hosszabbításban Jovic emelésénél segítette ki a felső kapufa a Villarrealt, a kipattanót pedig hiába tette kapura egyből Nacho, Aurier a gólvonalnál menteni tudott.

A vége 0-0, így Carlo Ancelotti századik realos bajnokiján nem tudott győzelemnek örülni. Az olasz edző – aki nyolcadik Real-edzőként jutott el a százas mérföldkőig – bajnoki mérlege a madridiakkal: 73 győzelem, 14 döntetlen, 13 vereség.

Mivel a Real első számú üldözője, a Sevilla pénteken 2-0-ra győzött az Elche ellen, így a mostani döntetlennel négy pontra csökkent a madridiak előnye.