Lang mindkét kapura eredményes volt, csapata elbukta a ciprusi derbit

Nem tudott felzárkózni az Omonia Nicosia az első három csapat mögé a ciprusi labdarúgó-bajnokságban, miután a három hete köd miatt félbeszakadt városi derbi folytatásán 4-2-re kikapott az APOEL vendégeként.

November 29-én a felek mindössze 17 percet tudtak játszani, mert akkora köd ereszkedett a pályára, hogy a játékvezető lefújta a mérkőzést. A karácsony másnapjára halasztott csatát így a 17. perctől folytatták, de az APOEL gyorsan vezetést szerzett: a 21. percben Lang Ádám öngólt vétett (1-0).

A hazaiak a második félidő közepén már 3-1-re vezettek, de akkor a magyar válogatott védő rendes gólt is szerzett (3-2).

Léo Natel büntetője azonban mindent eldöntött (4-2), vereségével az Omonia nem tudott felzárkózni, ráadásul az APOEL pontszámban utolérte a tabellán.