Paul ELLIS / AFP

Váratlan hős nagy góljával indult a Rangnick-éra a MU-nál

Ole Gunnar Solskjaer menesztése óta zsinórban negyedik meccsén maradt veretlen a Manchester United.

A Chelsea (1-1) és az Arsenal (3-2) elleni bajnokin, valamint a Villarreal elleni BL-meccsen (2-0) még megbízott edzőként Michael Carrick irányított, és a Solskjaer helyére érkezett Ralf Rangnick a Crystal Palace ellen dirigált először.

Rangnick kemény keze áldásnak tűnik, de átok is lehet a Manchester Unitedre
A Manchester United új vezetőedzője, Ralf Rangnick a csapat legfőbb hiányosságát, a víziót pótolhatja a rendszerben. Az más kérdés, hogy megkapja-e azt a hatalmat és szabadságot, amelyre szüksége lenne.

A MU, ha nem is simán, de győzött a Palace ellen, a győztes gólt pedig Fred szállította, aki a 16-oson kívülről csodás lövéssel vette be a vendégek kapuját.

Antonio Contéval kezd kiegyenesedni a Tottenham is, amely sorozatban harmadik bajnokiját nyerte meg. A meccs első gólja Lucas Moura mesteri alakítása volt, ahogy lefordult, ahogy átvert egy védőt, ahogy Szonnal kényszerítőzött, és ahogy ellőtte a labdát, az mind-mind tökéletes volt.

A második félidőben egy szöglet után Davinson Sánchez vágott be egy lecsorgót,

majd Szon állította be a 3-0-s végeredményt.

A Spursnek 25 pontja van, és ezzel ötödik, az egy meccsel többet játszó MU 24-gyel a 6.

Steven Gerrard kinevezése óta nagyon belelendült az Aston Villa, amely a korábbi liverpooli legendával négyből három meccset behúzott, az aktuális áldozat a Leicester volt.