A világ legbutább öngóljával mentett pontot az Atlético

Két döntetlen után úgy tűnd, a La Liga harmadik fordulójában végre megszerzi szezonbeli első győzelmét a Villarreal labdarúgócsapata. Hogy nem így történt, arról Aisza Mandi és Gerónimo Rulli kapus gondoskodott.

Ezt még szokni kell: Messi bemutatkozott a PSG-ben
A párizsiak az elvágyódó Kylian Mbappé duplájával nyertek.

Az Atlético Madrid egész meccsen csak futott az eredmény után, Trigueros az 52. percben szerzett vezetést a vendégeknek, a címvédő három perc múlva Luis Suárez találatával egyenlített, de Danjuma találatával ismét a Villarreal állt győzelemre.

Egészen a 95. percig, amikor már csak fél perc volt hátra a jelzett ráadásból: Aisza Mandi úgy gondolta, 25 méterről hazafejeli a labdát, Rulli kapus fejében azonban más tervek voltak, mert kint kószált.

Így aztán a sima hazabólintásból kapitális öngól lett, a Villarreal játékosai közül többen is a földre rogyva nézték, ahogy a labda a saját kapujukba csorgott (2-2).

La Liga, 3. forduló

Atlético Madrid – Villarreal 2-2 (2-2)
gól: L. Suárez (55.), Mandi (95., öngól), illetve Trigueros (52.), Danjuma (74.)