Cavanit nem törte le az elvett gól, rangadót nyert a MU

Adrian DENNIS / POOL / AFP

A Manchester United 3-1-es győzelmet aratott a Tottenham otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A vendégektől a 35. percben Edinson Cavani volt eredményes, azonban videobírós ellenőrzés után a játékvezető érvénytelenítette a találatot szabálytalanság miatt.

Öt perccel később a Spurs Szon Hjung Min góljával megszerezte a vezetést (1-0).

Az MU viszont az 57. percben Fred révén egyenlített (1-1).

A hajrához közeledve Cavani újra betalált a kapuba, ez a gól pedig már érvényes volt (1-2).

A 93. percben pedig Mason Greenwood bebiztosította a manchesteriek sikerét (1-3).

A Manchester United immár 23 idegenbeli Premier League-meccs óta veretlen, és közelebb került a vonatkozó rekordhoz, amelyet az Arsenal tart: a londoniakat 2003 áprilisa és 2004 szeptembere között 27 idegenbeli összecsapáson nem tudták legyőzni.