Üres volt a kapu, de a játékvezető blokkolta a gólba tartó lövést

Egészen szürreális jelenet játszódott le a Cruz Azul és a Toluca mérkőzésének első félidejében, a mexikói bajokságban: a hazaiak vezettek gyors támadást, elsőre még a kapufát találták el, de a kipattanó után Jonathan Rodriguez duplázhatott, a gólba tartó lövése után a labda azonban a rossz helyen bóklászó játékvezetőről, Óscar Macíasról a kapu mellé pattant.

Mindez 2-0-s állásnál történt, el lehet képzelni, mennyire voltak bosszúsak a hazai játékosok, hogy a háromgólos előny helyett játékvezetői labdával folytatódott a mérkőzés, majd a Toluca nagyot hajrázva kiegyenlített a szünetig. Végül a Cruz Azul be tudta húzni a három pontot, 3-2 lett a meccs vége, így megelőzte a Tolucát és a második helyen áll a bajnokságban.