CATHERINE IVILL / POOL / AFP

A földön fekve szenvedett a Chelsea-játékos, az ellenfél közben gólt szerzett

1-1-es döntetlent játszott egymással a Chelsea és az Aston Villa az angol labdarúgó-bajnokságban. Frank Lampard az Arsenal elleni vereséget követően szinte a teljes kezdőt lecserélte, Giroud pedig élt a kínálkozó lehetőséggel, a francia csatár a 34. percben szerzett vezetést csapatának.

Az előny az 50. percben elszállt:

egy ütközés után Christensen maradt lent a földön, az Aston Villa és a játékvezető sem szakította meg azonban a játékot, a támadás végén El-Ghazi lőtt a kapuba.

8:38-tól az Aston Villa egyenlítése:

Mivel maradt az 1-1-es eredmény, a két csapat továbbra is kéz a kézben áll a tabellán, egyaránt 26-26 ponttal. Így egyiküknek sem sikerült kihasználni a Leicester City botlását, amely egy 83. percben szerzett góllal mentett pontot a Crystal Palace ellen. A Chelsea a legutóbbi öt bajnokijából csak egyet nyert meg, már vannak olyan hírek, miszerint Lampard alatt inogni kezd a kispad.