MIKE HEWITT / POOL / AFP / Getty Images

Újoncot vert a Chelsea és ezzel élre állt

Hazai pályán nyert a Chelsea 3-1-re az újonc Leeds United ellen a Premier League 11. fordulójának szombat esti összecsapásán. Pedig nem így indult a meccs Frank Lampard csapata számára, hiszen 4. percben pont a korábbi játékosuk, Bamford használta ki a védők hibáját (0–1).

Nem törtek ettől össze a londoniak, Giroud a 27. percben James beadásából szépített (1–1), majd a második félidő 17. percében egy szögletet követően Zouma egy remek fejessel megfordította az állást (2–1). A találkozó végeredményét  Pulisic állította be a hosszabbításban (3–1).