Nagyot csattant Samuel Eto’o, de pereskedés helyett megpróbált a másik sofőrre hatni

Autóbalesetet szenvedett a Barcelona korábbi sztárcsatára, Samuel Eto’o.

A kameruni labdarúgó vasárnap autózott volna Bafoussamba Doualából, amikor egy busszal ütközött és bár Eto’o autójának orra nagyon csúnyán széttört, szerencsére senkinek sem esett baja. A 39 éves afrikai sztár sértetlenül hagyhatta el a helyi kórházat a beszámolók szerint. Eto’o a BBC szerint úgy döntött, nem perli be a buszsofőrt a történtekért, pedig megpróbált meglógni a helyszínről, mielőtt a rendőrök megtalálták volna.

Ehelyett a biztonsági felvételek szerint Eto’o arra biztatta a másik sofőrt, hogy vezessen óvatosabban.

Eto’o pályafutása során négyszer lett Afrika legjobb labdarúgója, a kameruni nemzeti együttesben 118 mérkőzésen 56 gólt szerzett, kétszeres Afrika Kupa-győztesnek és olimpiai bajnoknak, háromszoros Bajnokok Ligája-nyertesnek mondhatja magát.

Kiemelt kép: BERTRAND GUAY / AFP