Nincs bombaformában a magyarok Eb-selejtezős ellenfele

A második Nemzetek Ligája-mérkőzésén sem tudott győzni a bolgár labdarúgó-válogatott, amely a csütörtöki, írek elleni 1-1 után egy hosszabbításban bekapott góllal 1-0-ra kikapott Walesben.

A bolgárok egész jól védekeztek, az első félidőben mindössze egy kaput eltaláló lövéssel veszélyeztettek a hazaiak.

Wales a szünet után aktívabban lépett fel, David Brooks eltalálta a kapufát is, de úgy tűnt, a nagy nyomás ellenére nem sikerült legyőzni a világranglistán 36 hellyel hátrébb álló bolgár csapatot.

A 94. percben aztán jött egy Williams-összjáték: Jonny Williams balról középre ívelt labdáját a 19 éves jobbhátvéd Neco Williams a kapu bal oldalába fejelte (1-0).

Wales ezzel immáron nyolc mérkőzés óta veretlen, Bulgária pedig idei harmadik meccsén is nyeretlen maradt.

Kiemelt fotó: Neco Williams győztes gólja (GEOFF CADDICK / AFP)