Az Európa Liga első fordulójában kiesett a Puskás Akadémia

A Hammarby hazai pályán 3-0-ra elintézte a Puskás Akadémiát az Európa Liga első selejtezős körében.

NB III-as kerettagok is pályára léphetnek a Puskás Akadémiában az EL-meccsen
A koronavírus miatt sakkozni kell a játékosokkal a felcsúti csapatnál.

A magyar csapat jócskán meggyengített kerettel utazott Svédországba, mivel korábban több játékosa pozitív koronavírustesztet produkált. Többek között ezért debütált a kapuban a 17 éves Auerbach Martin a felnőtt csapatban. Abdul Khalili hamar fel is avatta, egy beadás után közvetlen közelről tüzelt a kapuba.

A Hammarby vezetőgólja a Puskás Akadémia ellen

Ezzel a góllal szerezte meg a vezetést a Hammarby a Puskás Akadémia ellen, Khalili gólja után a 32. percben Bojanic is betalált a 17 éves Auerbach hálójába, így 2-0-ra vezet a svéd csapat.

Közzétette: M4Sport – 2020. augusztus 27., csütörtök

Még a félidő vége előtt megduplázták a hazaiak az előnyt Darijan Bojanic szabadrúgásával.

Már kettővel megy a Hammarby a Puskás ellen

Félórányi játék után Bojanic egy remekül kivitelezett szabadrúgással növelte a svéd csapat előnyét a Puskás ellen. A mérkőzést itt nézheted élőben: https://bit.ly/31wtBbq

Térfélcsere után sem tudott gólt lőni a Puskás Akadémia, a Hammarby viszont igen, így alakult ki a végeredmény.

A Hammarrby 3. gólja a Puskás Akadémia ellen.

Kiesett az Európa-liga selejtezőjéből a Puskás Akadémia! A 34 éves brazil Paulinho ezzel a góllal állította be a végeredményt. Hammarby (svéd)-Puskás Akadémia 3-0

Pályára lépett még a 17 éves Kalmár Benedek, a 18 éves Komáromi György és a szintén 18 éves román Marius Corbu is csereként beállva.