Újra pályán volt a PSG, rúgott is egy kilencest

Ugyan csak edzőmeccsen, és a másodosztályú Le Havre ellen – Bese Barnabásnak már lejárt a szerződése a klubnál –, de négy hónap után ismét meccset játszott a PSG. A párizsiak nem aprózták el a dolgot, Kylian Mbappé, Neymar és Mauro Icardi is kezdett, ennek megfelelően

kiütéses, 9-0-s győzelem lett a meccs vége.

Elég hamar beindult a PSG, Icardi az első húsz percben szerzett két gólt, majd Neymar csinált bolondot a védőkből, hogy aztán Mbappé találjon be egy labdalopás után. A francia csatár még egy tizenegyest is kiharcolt, amit Neymar értékesített, így 0-5 volt a félidőben.

Neymar első gólja volt talán a legszebb:

A szünetben gyakorlatilag sorcserét hajtott végre a Paris Saint-Germain, de így is belefért még további négy gól a második félidőbe, így végül 9-0-ra nyertek a fővárosiak.

A PSG már ott van a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata között, az Atalantával kerültek össze a franciák. A koronavírus-járvány miatt a negyeddöntők már egy mérkőzésen dőlnek el, a meccseket pedig Lisszabonban játtszák majd.

Kiemelt kép: Anne-Christine POUJOULAT / AFP