Leküzdötte magát a dobogóról az Inter

Februárban még 12 pontos előnnyel állt az Atalanta előtt az Inter labdarúgócsapata, de amíg a bergamóiak sorozatban kilenc mérkőzést megnyertek, a rivális annyi pontot hullajtott el, hogy csütörtökön át kellett adnia a helyét a tabellán.

A milánóiak a 9. helyen álló Verona otthonába látogattak, és ugyan hátrányról fordítottak, végül csak egy pontot szereztek.

A hazaiak már a 2. percben vezetést szereztek Darko Lazovic éles szögből leadott lövésével (1-0).

Az Inter a 49. percben Antonio Candreva egyenlített, hat perccel később Federico Dimarco öngóljával már vezetést is szerzett.

A Verona nem adta fel, és a 86. percben Miguel Veloso 15 méteres lövésével egy pontot megmentett (2-2).

A döntetlen azt jelenti a milánóiak számára, hogy nem tudták visszaszerezni a harmadik helyüket a tabellán az Atalantától.