84 perc vergődés után három perc is elég volt a győzelemhez

Bár a 84. percben még a hazai Parma állt győzelemre, a Serie A harmadik helyén álló Inter három perc alatt megfordította a mérkőzést és begyűjtötte a három pontot az olasz bajnokság 28. fordulójában.

A Romára is lecsapott a Milan bombaformában lévő csatára
Rebicnél csak Ronaldo hatékonyabb a Serie A-ban 2020-ban.

A Parma a 15. percben szerzett vezetést: egy hosszú labda tökéletesen találta meg a balszélen felfutó Gervinhót, aki egy csel után, az ötös bal sarkától kilőtte a kapu bal oldalát (1-0).

A második félidőben az Inter aktívabb volt, de úgy tűnt, képtelen lesz a gólszerzésre. Aztán a 84. percben megtört a jég, egy szögletet követően Lautaro Martínez távoli fejesét Stefan de Vrij megcsúsztatta (1-1).

Három perccel később jött a győztes találat, a Juraj Kucka kiállítása miatt megfogyatkozott hazaiak nem sokáig bírták az emberhátrányt, Victor Moses beadását Alessandro Bastoni egy méterről fejelte a hálóba (2-1).