90 percet kellett várni a csodára Watfordban

Nagyszerű végjátékot hozott az angol Premier League 30. fordulójának szombati mérkőzése: a Watford és a Leicester City a rendes játékidőben nem szerzett gólt, hogy aztán a ráadásban két olyan találat szülessen, amiért érdemes meccsre járni.

Súlyos térdsérülést szenvedett az Arsenal kapusa
Bernd Leno a levegőben ütközött Neal Maupayjal, aki végül a Brighton győztes gólját szerezte.

A 90. percben a harmadik helyen álló Leicester City szerzett vezetést: Ben Chilwell a 16-os bal sarkától gyönyörűen lőtte ki a bal felső sarkot (0-1).

De ez sem volt elég, a hazaiak ugyanis a 93. percben Craig Dawson hat méterről, félfordulatos ollózással egyenlített (1-1).

A Wolverhampton 2-0-ra nyert a West Ham United vendégeként, és fellépett a hatodik helyre. A hátránya két pont az egy mérkőzéssel kevesebbet játszott, negyedik, még Bajnokok Ligája-indulást érő helyen álló Chelsea-vel szemben.

A Crystal Palace 2-0-ra verte idegenben a Bournemouth csapatát.