Igazi tündérmese, ahogy visszatért a Real Madrid játékosa

A Real Madrid háromgólos győzelmet aratott a vendég Valencia felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának csütörtök esti záró mérkőzésén, amelyen egy óriási visszatérésnek is szemtanúi lehettek a nézők.

Marco Asensio kilenc hónap után léphetett ismét pályára, a támadó középpályás még 2019 júliusában, egy Arsenal elleni előszezonbeli mérkőzésen szenvedett térdszalagszakadást.

Számára a koronavírus miatti kényszerszünet a legjobbkor jött, hiszen így vissza tudta nyerni a formáját.

A Real a 61. percben szerzett vezetést, Karim Benzema 11 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).

A 74. percben csereként beállt Asensio, aki 20 másodperc után az első labdaérintéséből a kapuba talált (2-0).

A 3-0-s végeredményt Benzema állította be, aki az Asensiótól kapott átadást a levegőben átvette, majd óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba.