Cavani jubilált, de egy meglepetésembert ünnepel a Paris Saint-Germain

A nem éppen a góljairól híres Marquinhos tudott duplázni.

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4-3-ra legyőzte a Bordeaux csapatát a francia bajnokság 26. fordulójában.

Nem volt könnyű a párizsiak dolga, a vendégcsapat szerzett ugyanis vezetést a 18. percben. Ezt egyenlítette ki Edinson Cavani, aki jubilált: 200. alkalommal talált be a PSG-nél.

A meccs hőse még sem ő, hanem meglepetésre a középső védő, ám most védekező középpályást játszó Marquinhos lett: a 25 éves brazil az első félidő hosszabbításában vállal, majd a 63. percben közelről lábbal volt eredményes, duplájával fordított 1-2 után 3-2-re a PSG.

A végeredmény nem ez lett, beköszönt még Kylian Mbappé és a túloldalon Ruben Pardo is, így a párizsiak 4-3-ra diadalmaskodtak. A hosszabbításban Neymart kiállították.

Kiemelt kép: Martin BUREAU / AFP