Potyogtak a gólok a Premier League rangadóján

A Chelsea szerzett vezetést, de a végén a Leicester állt közelebb a győzelemhez.

A Premier League 25. fordulójának rangadóján a Leicester fogadta a Chelsea-t.  A hazaiak saját közönségük előtt jól teljesítenek ebben a bajnokságban, 12 meccsükből nyolcat megnyertek, két vereségük van,  a Southampton és  a Liverpool tudott győzni náluk.

Az első félidőben nem született gól, a második játékrész első tíz percében viszont kettő is. Antonio Rüdiger szerzett vezetést, de azonnal érkezett a válasz, Harvey Barnes volt eredményes. A 22 éves középpályás a teljes londoni védelemből hülyét csinált.

Barnes gólja:

Benjamin Chilwell a 64. percben már a hazaiakat juttatta vezetéshez, de ezúttal is szinte azonnal jöt a válasz, Rüdiger szerezte meg a másodikat. A hajrában több gólszerzési lehetőség is adódott a hazaiak előtt, Barnes és Evans is eldönthette volna. Maradt a 2-2.