Harmadosztályú kiscsapat csodacseréje tréfálta meg a BL-győztes Liverpoolt

Újrajátszás lesz az FA Kupában.

Könnyen jutott tovább mindkét manchesteri együttes délután az angol FA Kupában, ám a Premier League listavezetője, a BL-címvédő Liverpool este kellemetlen meccsbe szaladt bele a harmadosztályú Shrewsbury vendégeként.

Bár Jürgen Klopp vezetőedző B-csapatot küldött pályára, azért Joël Matip, Dejan Lovren, Fabinho, Minamino Takumi vagy éppen Divock Origi neve garanciát jelentett a minőségre. Egy ideig úgy tűnt, a liverpooliak simán nyernek, 2-0-ra vezettek már a második félidő első percében.

A hazaiakhoz azonban beszállt a 60. percben Jason Cummings, aki előbb egy tizenegyesből szépített, majd a 75. percben újrajátszást érő gólt szerzett (2-2). A hajrában hiába állt be három szupersztár, Alex Oxlade-Chamberlain, Mohamed Szalah és Roberto Firmino a Liverpoolba, nem tudott győztes gólt szerezni a Klopp-csapat.