Sztárját és két pontot veszített az Arsenal a PL-ben

Brutálisan odalépett ellenfelének Aubameyang, pirosat kapott érte.

A Crystal Palace és az Arsenal mérkőzése nyitotta az angol Premier League 22. fordulójának szombati játéknapját – a 28 ponttal kilencedik helyezett Palace az egy ponttal lemaradva közvetlenül üldöző riválisát fogadta.

Hamar, már a 12. percben vezetést szereztek a vendégek Pierre-Emerick Aubameyang révén, aki egy remek kiugratást zárt le magabiztosan (0-1). A második félidő elején Jordan Ayew lövése pattant meg úgy, hogy az a vendégek kapusát is átverte, ezzel egyenlített a Palace.

Az utolsó bő húsz percre emberhátrányba került az Arsenal, a gólszerző lépett oda keményen ellenfelének – Max Meyer ugyan azonnal felpattant, de rögtön cserét is kért; a videóbíró alapján Aubameyangot pedig azonnal kiállították.