Hiába Ronaldo gólja, kikapott a Juventus

Vezetett a Lazio vendégeként, de fordítottak a hazaiak.

A Lazio vendége volt a Juventus az olasz Serie A 15. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

A 25. percben Rodrigo Bentancur centerezett remek ütemben, Cristiano Ronaldónak nem okozott gondot megelőzni védőjét és a hosszú sarokba passzolni (0-1). Az asszisztot jegyző játékost még a szünet előtt le kellett cserélni, és a kapott gólt sem úszta meg a Juve: az első félidő ráadásában Luiz Felipe egyenlített.

A második félidőben előbb Juan Cuadrado gyűjtött be egy piros lapot, ami aztán megpecsételte a Juve sorsát: az emberhátrányt nem bírta el, Szergej Milinkovics-Szavics szerezte meg a vezetést a házigazdának. Még az is belefért, hogy Ciro Immobile tizenegyest rontson: a legvégén Felipe Caicedo is betalált, a Lazio 3-1-es győzelmet aratott.