Két napja már megírtuk, hogy bár beszéltek ennek lehetőségéről, és Dárdai Pál majdnem elfogadta a Bundesligában szereplő Köln ajánlatát, végül kútba esett a szerződést.
A lap szerint valóban tárgyaltak a felek, ám nem tudtak megegyezni.
Dárdai berlini visszatérése azonban továbbra is téma: utódja, Ante Covic a hírek szerint nem győzte meg a Hertha BSC vezetőit, akik a horvát vezetőedző menesztésén gondolkodnak, és a helyére a klubot és játékosokat is jól ismerő Dárdait neveznék ki újra.
A Hertha a mostani idényben 11 forduló alatt csak háromszor tudott nyerni, jelenleg a Bundesliga 12. helyén szerénykedik.
Kiemelt kép: Andreas Gora / dpa
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.