Lemosta a Bayern a Dortmundot a csúcsrangadón

Semmi esélyét nem hagyott a Bayern München a Borussia Dortmundnak a német labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának rangadóján: a bajorok 4-0-ra lelépték a riválist, Robert Lewandowski két gólt is szerzett.

A hazaiak a 17. percben szereztek vezetést, Pavard jobbról emel középre, Lewandowski teljesen egyedül érkezett, és közelről nem is hibázott (1-0).

A szünet után pillanatok alatt növelte előnyét a Bayern, egy villámgyors kontrából Müller lépett meg a bal szélen, centerezését az eleső Lewandowski mögött érkező Gnabry használta ki (2-0).

A 76. percben ismét Lewandowski villant, ezúttal már odaért Müller átadására (3-0).

A kegyelemdöfést három perccel később Hummels adta meg, a bajoroktól a nyáron visszatért védő ügyetlenül ért bele Perisic bal oldali beadásába, öngól (4-0).