Novothny szenzációs meccse: mesterhármas 22 perc alatt

Légiósaink közül Eppel Márton is eredményes volt.

Legjobb meccsét játszotta dél-koreai csapatában Novothny Soma: a másodosztályú Busan IPark magyar támadója mesterhármast szerzett a Seoul E-Land FC ellen.

Ráadásul Novothny klasszikus mesterhármast ért el, hiszen a 14. és a 36. perc között 3-0-s vezetéshez juttatta csapatát.

Más kérdés, hogy a vége 3-3 lett, így a győzelemnek nem örülhetett. A magyar támadó csapata második a tabellán, ahogyan ő is második a góllövőlistán 12 találatával.

Egy másik magyar légiós is eredményes volt: a kazah élvonalban a Kajrat Almati úgy nyert 4-0-ra a Sahtyor Karagandi vendégeként, hogy a vezetést a második percben Eppel Márton szerezte meg.

A szintén Kazahsztánban játszó Hidi Patrik is eredményes volt: a Jertisz Pavlodar 3-0-ra győzött az Atirau vendégeként, a meccset végigjátszó Hidi a 94. percben állította be a végeredményt.