Pulisic talán mégsem lesről lőtt gólt a Szuperkupa-meccsen

Nehéz döntést hozott a játékvezető.

A Liverpool tizenegyesekkel győzte le a szintén angol Chelsea-t az európai Szuperkupáért – az 1-1-es rendes játékidőt a hosszabbításban is egy-egy gól követte, a büntetőket pedig 5-4-gyel húzta be a Pool.

A mérkőzés 40. percében, 1-0-s Chelsea-vezetésnél egy elég nehezen megítélhető döntést hozott a játékvezető: les miatt nem adta meg Christian Pulisic találatát – ember legyen a talpán, aki a megállított visszajátszásból megmondja, igaza volt-e Stéphanie Frappart-nak:

Érdekesség, hogy a 45 európai szuperkupameccs közül kettő dőlt el tizenegyesekkel: 2013-ban a Bayern München szintén 2-2 után szintén 5-4-re verte a Chelsea-t – a londoni kékek menedzsere, Frank Lampard akkor játékosként élte át a vereséget.