Holman gólpasszt adott, simán továbbjutott a Slovan az EL-ben

Három meccsel rajtolt kedd este az Európa Liga harmadik selejtezőköre.

A Bajnokok Ligája-selejtező teljes harmadik köre mellett három Európa Liga-selejtezőt is rendeztek kedd este.

A második számú európai sorozatban a csoportkörért játszhat a Dudelange és a Linfield, és ott lesz a playoffban a Holman Dávidot ezúttal is kezdőként foglalkoztató Slovan Bratislava, mely már 33 perc elteltével 2-0-ra vezetett a Dundalk otthonában. A Slovan végül 3-1-re nyert – a harmadik gólt a magyar támadó készítette elő –, így kettős győzelemmel lépett tovább.

Európa Liga-selejtező, 3. forduló, keddi visszavágók

Nömme Kalju (észt)–Dudelange (luxemburgi) 0-1 (0-0) Továbbjutott: Dudelange (4-1)
Linfield (északír)–Szutjeszka Nikszics (montenegrói) 3-2 (2-1) Tj.: Linfield (5-3)
Dundalk (ír)–Slovan Bratislava (szlovák) 1-3 (0-2) Tj.: Slovan (4-1)

Kiemelt kép: skslovan.com/miro gasiolo

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
GLASGOW, SCOTLAND - AUGUST 30: FK Suduva pose for a team photograph during the UEFA Europa League Play Off Second Leg match between Celtic and FK Suduva at Celtic Park Stadium on August 30, 2018 in Glasgow, Scotland. (Photo by Ian MacNicol/Getty Images)