Nemzetközi foci bajnokok ligája

Drámai végjáték után estek ki Holmanék a BL-ből

Tizenegyespárbaj döntött.

A Slovan Bratislava búcsúzott a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőjétől, mivel az első forduló szerdai visszavágóján tizenegyespárbajban alulmaradt a montenegrói Sutjeskával szemben.

A szlovák együttesben a kezdőként pályára lépő Holman Dávidot a 71. percben cserélték le – Guzmics Richárd nem volt kerettag a pozsonyiaknál -, csapata akkor 1-0-s előnyben volt. A házigazdák a 93. percben egyenlítettek, amivel kiharcolták a hosszabbítást.

Oda-vissza elverte a Ludogorecet a Fradi a BL-selejtezőben
A hazai győzelem után idegenben 3-2-re nyert a magyar bajnok. Dibusz Dénes büntetővédését a világ minden pályáján megtapsolták volna.

Egy héttel ezelőtt, a pozsonyi összecsapáson a 95. percben alakították 1-1-re az állást a montenegróiak. A döntés végül a tizenegyespárbajra maradt, amelyet a Sutjeska nyert meg. A főtáblára kerüléshez további három párharcot kell megnyerni. A vesztesek átkerülnek az Európa-liga selejtezőjébe – írja az MTI.

Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, visszavágó

Sutjeska (montenegrói)-Slovan Bratislava (szlovák) 1-1 (0-0, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel: 3-2
Továbbjutott: a Sutjeska 2-2-es összesítéssel, tizenegyesekkel.

Kiemelt kép: skslovan.com