Neymar nélkül rendezett gólparádét Brazília

Negyvenöt perc alatt hármat rámoltak be Hondurasnak, majd hozzátettek még négyet.

A brazil válogatott a jövő pénteken kezdődő Copa Américára készül: Neymar nélkül. A közönségkedvenc játékos ugyanis a Katar elleni felkészülési mérkőzésén bokasérülést szenvedett, könnyek között hagyta el a pályát. Klubja, a PSG vasárnap azt is bejelentette, mennyit kell kihagynia.

A brazilok nélküle is folytatták a felkészülést, vasárnap Honduras ellen léptek pályára. Már az első félidőben három gólt szereztek: Gabriel JesusThiago Silva és Philippe Coutinho talált be. Ráadásul emberelőnybe is kerültek.

A második félidőben Gabriel Jesus duplázni tudott, majd sorban jöttek a gólok a világklasszis támadóktól: David NeresRoberto Firmino és Richarlison is eredményes volt. A vége 7-0 lett.

Gabriel Jesus első gólja (1-0)

Thiago Silva gólja (2-0)

Philippe Coutinho gólja (3-0)

Gabriel Jesus második gólja (4-0)

David Neres gólja (5-0)

Roberto Firmino gólja (6-0)

Richarlison gólja (7-0)