A walesi zakó után egyre izgalmasabb a magyar Eb-csoport

Az első gólnak bérelt helye lesz a szilveszteri bakiparádéban.

James Lawrence alighanem sokáig emlegeti még az eszéki Európa-bajnoki selejtezőt, melynek tizenhetedik percében a saját kapujába passzolta a labdát.

Ivan Perisic lógott meg a bal szélen, a középre lőtt labdája az Anderlecht védőjét találta meg, ő pedig kisegítette a horvát válogatottat. A második félidő elején Perisic góljával megduplázta az előnyét Horvátország, ám Wales nem törődött bele a vereségbe, és a csereként beálló David Brooks találatával szépített.

A meccs hajrája egészen izgalmasan alakult: mindkét válogatott szerezhetett volna újabb gólt. De egyik sem tette, maradt a 2–1, így Luka Modricék hat ponttal állnak a csoport élén, Wales elszenvedte az első vereségét.

Az E-csoport első szombati összecsapása után 18 órától a magyar nemzeti együttes lép pályára Bakuban: mutatjuk, milyen kezdőcsapattal húzna nagyot Marco Rossi kapitány.