Irgalmatlan verést kapott az új Real Madrid-csillag csapata

Feröer bevette a spanyol kaput, ám a vendégek simán megnyerték az Eb-selejtezőt.

Viktor Cigankov duplájával szűk fél óra elteltével kétgólos előnyt szerzett az ukrán válogatott a szerbek elleni Eb-selejtezőn. Később kiderült, közel sem ért véget a vendégcsapat megpróbáltatása: a B-csoport élén álló Ukrajna további három gólt rámolt be a második félidőben (5–0). A szerbeknél a kezdőben kapott helyet Luka Jovics, a Real Madrid nemrég bejelentett csatára, ám ő sem ment sokra, a 72. percben lecserélték…

A Feröeren túrázó spanyolok a „gólfelelős” Sergio Ramos révén szereztek vezetést, majd különösebb megerőltetés nélkül 4–1-re diadalmaskodtak.

A lengyelek Krzysztof Piatek találatával győztek 1–0-ra Észak-Macedóniában, míg a románok kétgólos hátrányból egyenlítettek Norvégiában.

Kiemelt kép: Angelo Blankespoor/Soccrates/Getty Images