Megírtuk: közlekedési balesetben életét vesztette José Antonio Reyes, korábbi spanyol válogatott labdarúgó. A 35 éves futballista halálhírét nevelőklubja, a Sevilla is megerősítette hivatalos honlapján.

Autóbalesetben meghalt José Antonio Reyes
A Real Madrid és az Arsenal korábbi sztárja 35 éves volt.

A spanyol sajtóhírek szerint a játékos autója az ütközés nyomán kigyulladt.

A baleset 11.40 körül történt, amikor az autó letért az autópályáról. A hírek szerint ketten ültek még a kocsiban Reyes mellett, az El Periódico úgy tudja, az egyik az unokatestvére volt, aki szintén elhunyt.

José Antonio Reyes nős volt, felesége mellett három gyermeke gyászolja.

A nemzeti csapatban 21 alkalommal szerepelt támadó, aki a most zárult idényben a spanyol másodosztályú Extremadurában futballozott, több mint 200 első osztályú mérkőzésen játszott a Sevillában, amellyel háromszor is Európa Ligát nyert.

Légióskodott Angliában az Arsenalnál, amellyel angol bajnok és FA-kupa-győztes volt, a Benficával portugál bajnok lett. Szülőhazájában a Sevillán kívül megfordult a Real Madridban, amellyel spanyol bajnoki címet szerzett, az Atlético Madriddal pedig két ízben is megnyerte az Európa Ligát.