Szexi bombázó várta otthon a Tottenham hősét – FOTÓK

Lucas Moura és felesége már a második gyermeküket várják.

Élete meccsét játszotta szerda este a Tottenham brazil válogatott támadója, Lucas Moura, aki az Ajax elleni BL-elődöntő visszavágó második félidejében mesterhármassal fordított, a 96. percben szerzett góljával döntőbe lőtte a Spurs csapatát. A 26 éves focisztár örömében gyönyörű felesége, Larissa Saad is osztozik, az egzotikus szépséggel 2016-ban házasodtak össze, tavaly novemberben pedig első babájuk is megszületett. A 27 éves bombázót – aki egyébként ismét várandós – közel 190 ezren követik az Instagramon:

Síri csend honolt az Ajax öltözőjében a drámai kiesés után
Eric ten Hag vezetőedző szerint a futball most a kegyetlen arcát fordította feléjük.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Minha metade, minha vida, meu amor!❤️

Larissa Saad (@lariisaad) által megosztott bejegyzés, Jan 27., 2019, időpont: 12:39 (PST időzóna szerint)

💛☀️

Larissa Saad (@lariisaad) által megosztott bejegyzés, Dec 27., 2016, időpont: 2:37 (PST időzóna szerint)

☀️

Larissa Saad (@lariisaad) által megosztott bejegyzés, Szept 4., 2016, időpont: 2:05 (PDT időzóna szerint)