Mintaszerű beadás végén büntetett Nikolics

Sorozatban harmadik bajnokiján talált be a Chicago Fire támadója.

Sorozatban harmadik összecsapásán talált be az MLS-ben Nemanja Nikolics, a Chicago Fire támadója: a Toronto FC (2-2) és a Vancouver Whitecaps (1-1) után ezúttal a Colorado Rapids ellen volt eredményes. A találkozót 4-1-re nyerték, így a Fire hét forduló után kilenc ponttal áll.

Született másik magyar gól is külföldön: a szlovák élvonal rájátszásában a Dunaszerdahely úgy nyert 2-0-ra a Michalovce vendégeként, hogy a második gólt Vida Kristopher szerezte. A meccset a másik Vida, Vida Máté, valamint Kalmár Zsolt is végigjátszotta.

A horvát bajnokságban Gyurcsó Ádám gólpasszig jutott: csapata, a Hajduk Split utolsó gólját készítette elő a Rijeka ellen 4-0-ra megnyert találkozón. A Hajduk jelenleg negyedik, de azonos pontszámmal, mint a harmadik Osijek.