Nemzetközi foci bajnokok ligája

A riportertől tudta meg, hogy kihagyja a BL-elődöntőt, elsírta magát

Egészen őrült mérkőzést vívott egymással a Manchester City és a Tottenham Hotspur szerda este a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek visszavágóján. A találkozó végén ugyan kikapott a Spurs 4-3-ra, idegenben lőtt több góllal mégis továbbjutott.

Négy gól is kevés volt a Manchester Citynek a BL-elődöntőhöz
Őrült tempóban potyogtak a gólok az első félidőben, a döntés mégis az utolsó percekre maradt.

A londoniak egyik, ha legnagyobb hőse Szon Hung Min volt, aki az első 11 perc őrületében – ennyi idő után már 2-2 volt az állás – két gólt is szerzett a vendégeknek. Ez döntő fontosságúnak bizonyult a párharcban, hiszen az idegenben szerzett találatok billentették a Tottenham javára a párharcot.

Csakhogy megfeledkezett róla Szon, hogy a második félidőben sárga lapot kapott egy szabálytalanságért, amely miatt kihagyja majd az Ajax elleni első mérkőzést.

Erre egy német riporter hívta föl a figyelmét, a dél-koreai pedig rettentően meglepődött. A nagy örömünnep közepette annyira sokkolta a tény, hogy beszámolók szerint az interjú után elsírta magát.

Mauricio Pochettinónak emiatt a szezon végéig megsérülő Harry Kane és az eltiltott Szon nélkül kell abszolválnia a hazai odavágót.

Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 2. mérkőzés

Manchester City – Tottenham Hotspur 4-3 (3-2)
Gólszerző:
Sterling (4., 21.,), B. Silva (11.), Agüero (59.) illetve Szon (7., 10.), Llorente (73.)
Összesítésben 4-4 után idegenben lőtt több góllal továbbjutott a Tottenham Hotspur

FC Porto – Liverpool 1-4 (0-1)