MANCHESTER, ENGLAND - APRIL 17:  Heung-Min Son of Tottenham Hotspur looks on during the UEFA Champions League Quarter Final second leg match between Manchester City and Tottenham Hotspur at at Etihad Stadium on April 17, 2019 in Manchester, England. (Photo by Alex Livesey - Danehouse/Getty Images)

A riportertől tudta meg, hogy kihagyja a BL-elődöntőt, elsírta magát

Egészen őrült mérkőzést vívott egymással a Manchester City és a Tottenham Hotspur szerda este a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek visszavágóján. A találkozó végén ugyan kikapott a Spurs 4-3-ra, idegenben lőtt több góllal mégis továbbjutott.

MANCHESTER, ENGLAND - APRIL 17: Fernando Llorente of Tottenham Hotspur celebrates scoring his teams third goal during the UEFA Champions League Quarter Final second leg match between Manchester City and Tottenham Hotspur at Etihad Campus on April 17, 2019 in Manchester, England. (Photo by Chloe Knott - Danehouse/Getty Images)
Négy gól is kevés volt a Manchester Citynek a BL-elődöntőhöz
Őrült tempóban potyogtak a gólok az első félidőben, a döntés mégis az utolsó percekre maradt.

A londoniak egyik, ha legnagyobb hőse Szon Hung Min volt, aki az első 11 perc őrületében – ennyi idő után már 2-2 volt az állás – két gólt is szerzett a vendégeknek. Ez döntő fontosságúnak bizonyult a párharcban, hiszen az idegenben szerzett találatok billentették a Tottenham javára a párharcot.

Csakhogy megfeledkezett róla Szon, hogy a második félidőben sárga lapot kapott egy szabálytalanságért, amely miatt kihagyja majd az Ajax elleni első mérkőzést.

Erre egy német riporter hívta föl a figyelmét, a dél-koreai pedig rettentően meglepődött. A nagy örömünnep közepette annyira sokkolta a tény, hogy beszámolók szerint az interjú után elsírta magát.

Mauricio Pochettinónak emiatt a szezon végéig megsérülő Harry Kane és az eltiltott Szon nélkül kell abszolválnia a hazai odavágót.

Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 2. mérkőzés

Manchester City – Tottenham Hotspur 4-3 (3-2)
Gólszerző:
Sterling (4., 21.,), B. Silva (11.), Agüero (59.) illetve Szon (7., 10.), Llorente (73.)
Összesítésben 4-4 után idegenben lőtt több góllal továbbjutott a Tottenham Hotspur

FC Porto – Liverpool 1-4 (0-1)