A sírból hozta vissza a meccsét a Chelsea

A 84. percben még vesztésre álltak.

Az angol Premier League 32. fordulójában kis híján kellemetlen vereségbe szaladt bele a dobogóért versenyben lévő Chelsea, amely a Cardiff City otthonában volt a 84. percig hátrányban.

Jött azonban a hajrá, ahol előbb César Azpilicueta találatával egyenlítettek, amelyet egyértelmű lesállás előzött meg, majd a 91. percben Ruben Loftus-Cheek a győztes gólt is megszerezte. A londoniak két körrel ezelőtt ikszeltek a Wolverhampton Wanderers ellen (1-1), majd pedig kikaptak az Evertontól (0-2), most azonban javítani tudtak.