Nemzetközi foci bajnokok ligája

Németh varázsolt az amerikai BL-ben, Baráth is kellett hozzá – VIDEÓ

A Sporting Kansas City a magyar játékos duplájával fordított az Independiente ellen.

Az Észak- és Közép-amerikai, Karibi Labdarúgó Szövetségek (CONCACAF) fémjelezte Bajnokok Ligájában volt jelenése magyar idő szerint péntek hajnalban a Sallói Dániellel, Németh Krisztiánnal és Baráth Botonddal felálló Sporting Kansas Citynek.

Az Independiente elleni negyeddöntő 2–1-es hátrányról indul.

Egészen a 74. percig nem is bírtak egymással a felek, akkor azonban Némethet Baráth szolgálta ki gólpasszal (1–0). Hét perccel később Roger Espinoza találatával már továbbjutásra álltak a hazaiak, majd a 86. minutumban Németh a második gólját is megszerezte, ami eldöntötte a párharcot – 4–2-es összesítéssel lépett tovább a Kansas.

A duplázó csatár a 83. percben egy sárga lapot is begyűjtött, egy perccel a rendes játékidő vége előtt pedig lecserélte edzője. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Sallóit már az első félidő közepén le kellett cserélni.