Nemzetközi foci bajnokok ligája

Félelmetes Ronaldo-parádé az Atleti ellen – VIDEÓ

Akcióban a Bajnokok Ligája gólgépe.

A Juventusnak hazai pályán rendkívül sokat kell dolgoznia a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, mivel az első mérkőzésen 2–0-ra kikapott az Atlético Madrid vendégeként. Torinóban viszont Cristiano Ronaldo segítette a felzárkózást, egy labdaszerzés után Federico Bernardeschi beadására robbant be a portugál és a kapuba fejelt, majd a közönséget és csapattársait is buzdította.

Történt mindez az összecsapás 27. percében, majd a szünet után robbant a bomba: CR fejesét “bent látta” a videóbíró (2–0), pontosabban a gólvonaltechnika, vagyis szűk ötven perc alatt ledolgozta a hátrányát az olasz sztárcsapat.

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó

Juventus–Atlético Madrid 3–0 (1–0)

Gólszerző: Ronaldo (27., 48., 86. – tizenegyesből)

Továbbjutott: a Juventus 3–2-es összesítéssel

Manchester City–Schalke 7–0 (3–0)

Gólszerző: Agüero (35. – tizenegyesből, 38.), Sané (43.), Sterling (56.), B. Silva (71.), Foden (78.), Gabriel Jesús (84.)

Továbbjutott: a Manchester City kettős győzelemmel, 10–2-es összesítéssel