A szünetben 3–0, húsz perc múlva 3–3 – VIDEÓ

Félelmetes forgatókönyv az isztambuli rangadón.

Egészen elképesztő, milyen teljesítményt nyújt ebben az idényben a Fenerbahce. Az isztambuli klubóriás 5-9-8-as mérleggel futott neki a hétfői, Besiktas elleni városi derbinek, és ez előrevetítette, mi várható.

A lényegesen jobban szereplő házigazda a tizedik percben megszerezte a vezetést (Gökhan Gönül), majd Burak Yilmaz duplájával már az első félidőben háromgólos előnybe került. Sima ügy, gondolhatták a “fekete sasok”, amikor elkezdett futballozni a Fener. A vendégek az 55., a 61. és a 67. percben is betaláltak, semmissé téve a hatalmas Besiktas-előnyt.

A záró húsz percben már nem változott az eredmény, így a 23. forduló összecsapása 3–3 maradt, ami után a Besiktas harmadik, a Fener a 14. helyen áll.