Nagy Ádám csapata sem tudta megállítani Ronaldóékat

Dybala volt a Juventus nyerő cseréje.

A Nagy Ádámot a kispadra nevező Bologna a listavezető, még veretlen Juventust fogadta az olasz Serie A 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Cristiano Ronaldóval felálló vendégek a mérkőzés elején nem igazán találtak fogást a jól szervezett bolognaiakon, sőt az első említésre méltó lehetőségeket is a vendéglátók jegyezték. Fél óra elteltével Ronaldo fejesét védte a hazai kapus, majd egy centikkel a kapu mellett elsuhanó lövés jelezte: kezdett felpörögni a Juve – de nem eléggé: 0-0-lal ért véget az első félidő.

A második félidő 14. percében Paulo Dybala is lehetőséget kapott a torinóiaknál, nyolc perccel később pedig meg is hálálta a bizalmat: egy rövid felszabadítás után lőtt a hálóba (0-1).

A találkozót ez az egy gól döntötte el: Nagy Ádám végül nem kapott lehetőséget, így a kispadról nézte végig az 1-0-s vereséget.

Sassuolo–Spal 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Peluso (43.), illetve Petagna (68.)
Parma–Napoli 0-4 (0-2)
Gólszerzők: Zielinski (19.), Milik (36., 73.), Ounas (82.)
Fiorentina–Inter 3-3 (1-2)
Gólszerzők: De Vrij (öngól, 1.), Muriel (74.), Veretout (101.), illetve Vecino (6.), Politano (40.), Perisic (51.)