Megírtuk: a címvédő és listavezető Juventus házigazdaként háromgólos győzelmet aratott a bennmaradásért küzdő Frosinone felett az olasz bajnokság 24. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
A torinóiak bő negyedóra alatt kétgólos előnyre tettek szert a kieső, 19. helyen álló riválissal szemben Paulo Dybala és Leonardo Bonucci révén, a végeredményt a második félidőben Cristiano Ronaldo állította be.
A Juventus sikerével továbbra is veretlen a Serie A-ban, amelynek tabelláját 14 pontos előnnyel vezeti.
Dybala amúgy a gólja mellett is szenzációsan játszott, ezt bizonyítja például a videón látható káprázatos labdaátvétel.
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.