Lesgóllal szerzett vezetést, de nem tudott nyerni a Liverpool

Parádés szabadrúgás-variáció után egyenlített a West Ham United.

Sadio Mané góljával szerzett vezetést a Liverpool a West Ham United vendégeként a Premier League hétfő esti mérkőzésén. Az egyetlen bökkenő, hogy a gólpasszt adó James Milner körülbelül egyméteres lesen állt, amikor Lallanától megkapta a labdát. A WHU-t nem zavarta össze a bekapott találat, és a 28. percben egy szép szabadrúgás variáció után Antonio lőtte ki a hosszút.

A második félidőben is többet birtokolta a labdát a listavezető Pool, ám a hazai kapusnak alig-alig akadt dolga. Nagyobb lehetőségek inkább a West Ham előtt adódtak, de több gól már nem esett, maradt az 1-1, így a Liverpool előnye három pontra csökkent a City előtt az élen.