Ronaldo megcsúszott, elesett, persze így is gólt lőtt – VIDEÓ

A Juventus viszont elbukott két pontot a Parma elleni döntetlennel.

Az olasz Serie A szombat esti meccsén a listavezető Juventus a Parma csapatát fogadta, és izgalmas meccsen 3-3-as döntetlenre végzett.

A hét közben az Olasz Kupából hatalmas meglepetésre kiesett hazaiak már az első félidő végén megszerezték a vezetést: a portugál csillag, Cristiano Ronaldo egy lövés előtt megcsúszott, közben elesett, a lövés pedig még meg is pattant egy védőn, de így is a hálóban kötött ki (1-0).

A második félidőben igazi gólparádét láthatott a közönség: Daniele Rugani a 62. percben duplázta meg a hazaiak előnyét, két perccel később Antonino Barilla szépített (2-1). Újabb két perc telt, amikor Cristiano Ronaldo fejjel is eredményes volt, majd a 74. percben Gervinho talált be egy csodás sarkazással (3-2).

A hosszabbítás során a Juventus védelme ismét zavarba jött, ezt pedig Gervinho használta ki, kialakítva a 3-3-as végeredményt.

Ronaldo első gólja (1-0)

Ronaldo második gólja (3-1)

Gervinho gólja (3-2)