Bombameglepetésekkel folytatódott a Premier League

Kikapott a Chelsea, a Liverpool sem tudott nyerni.

Az angol Premier League 24. fordulójában négy találkozó jutott szerda estére.

A Bournemouth nem kis meglepetésre kiütéssel tartotta otthon a három pontot a negyedik Chelsea ellen (4-0), miután David Brooks előbb gólpasszal szolgálta ki Joshua Kinget, majd nem sokkal később ő maga is eredményes volt. A kegyelemdöfést King vitte be alig 15 perccel a vége előtt, de a legvégén még a csereként beállt Charlie Daniels is bevette a kékek kapuját. A meglepetések sora majdnem folytatódott: a dobogós Tottenham a hajrában fordított a Watford ellen odahaza: Craig Cathcart 38. perces találatára Szon Heung-Min a 80. minutumban válaszolt, majd Fernando Llorente három perccel a rendes játékidő vége előtt megnyerte a meccset a csapatának..

A listavezető Liverpool csak 1-1-es döntetlenre volt képes a Leicester ellen, a Crystal Palace pedig a Southampton otthonában szerzett egy pontot.