Fradi-vereség a lengyel rivális ellen

Újabb edzőmeccset játszottak Törökországban a zöld-fehérek.

A lengyel Korona Kielce ellen folytatta felkészülését a Ferencvárosi TC a törökországi edzőtáborban.

A Fradi kezdett aktívabban a klubhonlap beszámolója szerint: már a második percben helyzetbe került, de a lengyelek kapusa védett. Varga is megmutatta, lehet rá számítani a kapuban, majd fél óra elteltével újfent a magyar csapat járt közel a gólhoz.

Sokkal több Fradi-helyzetet hozott az első félidő, gól viszont a második játékrész elején érkezett: az 50. percben Leandro ugratta ki Bödét, aki Moutari elé továbbította a játékszert, a légiós pedig a kapu közepébe lőtt (1-0). Többet is cserélt a Fradi, ezt követően a Kielce pedig egyenlített: Forbes fejese a 65. percben kötött ki a magyar kapuban (1-1).

Gyors gólváltás következett: a 71. percben Varga Roland is fejjel volt eredményes, majd Forbes sarokkal válaszolt két percen belül (2-2). A végeredményt Rymaniak a 86. percben állította be: az eredmény után gyakorlatilag végig futó Kielce végül 3-2-re nyert.

Kiemelt kép: Ferencvárosi TC Instagram