Közröhej, mit művelt Ramos, Marcelo és Isco a Villarreal egyenlítő gólja előtt – VIDEÓ

Tizenhét forduló után nem dobogós a Real Madrid.

Kiakadt a madridi Marca a csütörtök esti Villarreal–Real bajnoki meccs (2–2) után: a lap szakemberei szerint vicc, hogy (nem) védekeztek Sergio Ramosék a 82. percben. Elképesztő jelenetekben Manchesterben sem volt hiány: tizenegy milliméteren múlt az év öngólja a City–Pool csúcsmeccsen.

Kétségtelen, hogy Santi Cazorla három madridi futballista, Ramos, Marcelo és Isco közül lépett ki, és fejelte be a balról érkező labdát. Gyorsan tegyük hozzá, az Arsenal korábbi karmestere még véletlenül sem nevezhető égimeszelőnek, tudniillik mindössze 168 centi magas…

A pontvesztéssel tovább nehezítette a helyzetét a Real Madrid, amely csak a negyedik a spanyol bajnokságban, a hátránya hét pont az éllovas Barcelonával szemben. A „királyiak” idegenbeli mutatója egyenesen botrányos, a 3-2-4-es statisztika mellé 18 (vagyis mérkőzésenként kettő…) kapott gól párosul.

Nem éppen a védekezés magasiskolája Fotó: Marca